Livescore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za druzenje igraca koji igraju na XxL serveru !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 POMOC OKO SERVERA

Go down 
+2
aerox.mp3
AleXCreator
6 posters
AutorPoruka
AleXCreator




Broj komentara : 1
Registration date : 2008-12-24

POMOC OKO SERVERA Empty
KomentarNaslov komentara: POMOC OKO SERVERA   POMOC OKO SERVERA EmptyWed Dec 24, 2008 7:10 am

Kreirao sam server 1.6 na windows platformi i sve radi kako treba, ali kad udju jos 5-ca onda mi steka i blokira igra i to pravo.No Moze li mi neko reci koja konfiguracija racunara treba za CS 1.6 server ,i koja internet brzina.

Moze pomoc bounce
Unapred zahvalan Smile
Na vrh Go down
aerox.mp3
Admin



Broj komentara : 26
Registration date : 2008-12-14

POMOC OKO SERVERA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC OKO SERVERA   POMOC OKO SERVERA EmptyWed Dec 24, 2008 7:55 am

AleXCreator (citat):
Kreirao sam server 1.6 na windows platformi i sve radi kako treba, ali kad udju jos 5-ca onda mi steka i blokira igra i to pravo.No Moze li mi neko reci koja konfiguracija racunara treba za CS 1.6 server ,i koja internet brzina.

Moze pomoc bounce
Unapred zahvalan Smile


E vako treba ti ADSL konekcija najbolja je za ser. da ne koci a konfiguracija koju hos ali da je dobra !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy i ako mogu dobiti ip adresu !!
Na vrh Go down
Interloper




Male
Broj komentara : 33
Age : 30
Lokacija : Ratkovici/Celic
Registration date : 2008-12-14

POMOC OKO SERVERA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC OKO SERVERA   POMOC OKO SERVERA EmptyWed Dec 24, 2008 9:22 am

aerox.mp3 (citat):
AleXCreator (citat):
Kreirao sam server 1.6 na windows platformi i sve radi kako treba, ali kad udju jos 5-ca onda mi steka i blokira igra i to pravo.No Moze li mi neko reci koja konfiguracija racunara treba za CS 1.6 server ,i koja internet brzina.

Moze pomoc bounce
Unapred zahvalan Smile


E vako treba ti ADSL konekcija najbolja je za ser. da ne koci a konfiguracija koju hos ali da je dobra !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy i ako mogu dobiti ip adresu !!
slazem se sa aeroxom treba ti oko 1 GB brzina da bi mogo imat dobar server...i da dobijem ip Laughing Very Happy Smile Twisted Evil tongue
Na vrh Go down
http://www.ratkovici-x.com/index.php
zizy




Broj komentara : 4
Registration date : 2008-12-24

POMOC OKO SERVERA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC OKO SERVERA   POMOC OKO SERVERA EmptyWed Dec 24, 2008 11:18 am

Citat :
E vako treba ti ADSL konekcija najbolja je za ser. da ne koci a konfiguracija koju hos ali da je dobra !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy i ako mogu dobiti ip adresu !!


Nebih reklamirao IP Od Drugih servera Wink rabbit
Na vrh Go down
zeox
Admin
zeox


Male
Broj komentara : 25
Age : 32
Lokacija : RajVosa
Posao : :D
Humor : 17
Registration date : 2008-12-14

POMOC OKO SERVERA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC OKO SERVERA   POMOC OKO SERVERA EmptyWed Dec 24, 2008 12:05 pm

a jeli to dedicated server ili public !
heh ja bi ti predlozio da nikako ni nedizes dedicated server jer ce ti uvjeg lagga-t
zato bujrum na public video club xxl Very Happy hehe
Na vrh Go down
eXtreme

eXtreme


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-28

POMOC OKO SERVERA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC OKO SERVERA   POMOC OKO SERVERA EmptySun Dec 28, 2008 5:21 pm

AleXCreator (citat):
Kreirao sam server 1.6 na windows platformi i sve radi kako treba, ali kad udju jos 5-ca onda mi steka i blokira igra i to pravo.No Moze li mi neko reci koja konfiguracija racunara treba za CS 1.6 server ,i koja internet brzina.

Moze pomoc bounce
Unapred zahvalan Smile

Zasto me nebih dodao na MSN-u : extremehost_bih@hotmail.com i da se dogovorimo da ti prodam CS Server , koliko hoces slotova da kazes i da se dogovorimo za cijenu ! Cool
Na vrh Go down
http://www.eXtremeHosT.info
Gost
Gost




POMOC OKO SERVERA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC OKO SERVERA   POMOC OKO SERVERA EmptyTue Dec 30, 2008 3:43 pm

AleXCreator (citat):
Kreirao sam server 1.6 na windows platformi i sve radi kako treba, ali kad udju jos 5-ca onda mi steka i blokira igra i to pravo.No Moze li mi neko reci koja konfiguracija racunara treba za CS 1.6 server ,i koja internet brzina.

Moze pomoc bounce
Unapred zahvalan Smile


uzmi hostin najbolje je Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




POMOC OKO SERVERA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC OKO SERVERA   POMOC OKO SERVERA EmptyTue Dec 30, 2008 3:45 pm

aerox.mp3 (citat):
AleXCreator (citat):
Kreirao sam server 1.6 na windows platformi i sve radi kako treba, ali kad udju jos 5-ca onda mi steka i blokira igra i to pravo.No Moze li mi neko reci koja konfiguracija racunara treba za CS 1.6 server ,i koja internet brzina.

Moze pomoc bounce
Unapred zahvalan Smile


E vako treba ti ADSL konekcija najbolja je za ser. da ne koci a konfiguracija koju hos ali da je dobra !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy i ako mogu dobiti ip adresu !!


nemoze ADSL konekcija zato sto server previse vuce,najpovoljnije je uzeti hosting od nekoga

ev lik koji je hosto XXL server Very Happy (malo i ja bacam reklame nema sta hocu ja para xD salim se ) Very Happy
https://videoclubxxl-forum.bosnianforum.com/video-club-xxl-f1/webhosting-cs-game-hosting-t44.htm
Na vrh Go down
Sponsored content





POMOC OKO SERVERA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POMOC OKO SERVERA   POMOC OKO SERVERA Empty

Na vrh Go down
 
POMOC OKO SERVERA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» IP Adresa XxL Servera !
» Svadje na Forumu servera XxL
» GASENJE SERVERA OD STRANE ADMINA !!!!!
» Reklamiranje drugi SERVERA na serveru od "XxL-a"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Livescore :: Video Club XxL-
Idi na: