Livescore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za druzenje igraca koji igraju na XxL serveru !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Nacionalizam na serveru?!

Go down 
+2
HAMAS
Cpncku
6 posters
AutorPoruka
Cpncku




Broj komentara : 2
Registration date : 2009-03-03

Nacionalizam na serveru?! Empty
KomentarNaslov komentara: Nacionalizam na serveru?!   Nacionalizam na serveru?! EmptyTue Mar 03, 2009 6:01 pm

U redu ovako stoje stvari, neki sell ili kako mu je vec nick, admin na serveru se pravio pametan oko 1:45am 4. marta i govorio mi je da promenim moj nick: Cpncku jer sam ja po tom ispao nacionalista... Ne znam po kom osnovu ali ajde.. poceo je da mi menja nick dok mi nije pukao 2ki.. Na kraju me je banovao na stalno jer covek ocigledno ima neki problem protiv srba i svega toga. Ja nemam pojma ni odakle je ovaj server, drugi il treci put sam bio na serveru i ovaj poceo da mi kenja tu nesto kao menja mi nick u: nacionalizam-off i tako neke nebuloze, valjda se pravi pametan i pokazuje da zna da menja nick drugim igracima.. znaci sto se mene tice na server vam necu ulaziti ako vam smeta da vas srbin pregazi u awp_indiji ili koje vec probleme imate ali bar smirite vase istripovane admine...

Hvala na razumevanju Cpncku (baby_vladan@hotmail.com)
Na vrh Go down
HAMAS




Broj komentara : 19
Registration date : 2009-01-19

Nacionalizam na serveru?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nacionalizam na serveru?!   Nacionalizam na serveru?! EmptyWed Mar 04, 2009 7:43 am

Cpncku (citat):
U redu ovako stoje stvari, neki sell ili kako mu je vec nick, admin na serveru se pravio pametan oko 1:45am 4. marta i govorio mi je da promenim moj nick: Cpncku jer sam ja po tom ispao nacionalista... Ne znam po kom osnovu ali ajde.. poceo je da mi menja nick dok mi nije pukao 2ki.. Na kraju me je banovao na stalno jer covek ocigledno ima neki problem protiv srba i svega toga. Ja nemam pojma ni odakle je ovaj server, drugi il treci put sam bio na serveru i ovaj poceo da mi kenja tu nesto kao menja mi nick u: nacionalizam-off i tako neke nebuloze, valjda se pravi pametan i pokazuje da zna da menja nick drugim igracima.. znaci sto se mene tice na server vam necu ulaziti ako vam smeta da vas srbin pregazi u awp_indiji ili koje vec probleme imate ali bar smirite vase istripovane admine...

Hvala na razumevanju Cpncku (baby_vladan@hotmail.com)

Kao prvo imas li neki ss ili dokaz za to,a kao 2 i da imas nik ne smije da ima nikkakve veze sa nacionalizmom a kao 3 dodji slobodno da pregazis mene da vidim i to :S
Na vrh Go down
Miree^
Admin
Miree^


Male
Broj komentara : 65
Age : 31
Lokacija : Zivinice
Posao : Ne
Humor : hahah xD
Registration date : 2008-12-14

Nacionalizam na serveru?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nacionalizam na serveru?!   Nacionalizam na serveru?! EmptyWed Mar 04, 2009 12:37 pm

kao 1. njegov nick nema uvrijedljivi sadrzaj,kao 2. sell je dobar admin i nevjerujem da je samo to bio razlog ali nema veze,kao 3. nemoze ti niko zabraniti da dolazis na server,daj IP ja cu te licno unban,i kao 4. Koga ces ti da pregazis u awp_indiji? xD
Na vrh Go down
https://videoclubxxl-forum.bosnianforum.com
Miree^
Admin
Miree^


Male
Broj komentara : 65
Age : 31
Lokacija : Zivinice
Posao : Ne
Humor : hahah xD
Registration date : 2008-12-14

Nacionalizam na serveru?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nacionalizam na serveru?!   Nacionalizam na serveru?! EmptyWed Mar 04, 2009 1:00 pm

masiv (citat):
alooo tucem vas nogama na serveru zato tisinaaaaaaaaaaaaa


a ti SRBINE

slobodno dodji na server nesmije niko da te dira!!!!
osim mene Razz
heheh
salim se
xD

tvoj post ce biti izbrisan i jos jedan spam i bices udaljen sa foruma na 2 dana,pravila vaze za sve !
Na vrh Go down
https://videoclubxxl-forum.bosnianforum.com
Cpncku




Broj komentara : 2
Registration date : 2009-03-03

Nacionalizam na serveru?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nacionalizam na serveru?!   Nacionalizam na serveru?! EmptyWed Mar 04, 2009 2:31 pm

195.252.78.227 moj IP... Pazite momci, on nije igrao taj sell.. znaci igralo se 2na2 opustencija, mislim da je bio jos neki admin tamo ili mi se cinilo da je taj kuco na tsay ali ajde nema to veze nego je stvar u tome sto je sell usao na server i nije igrao nego bio u specu, i kad sam poginuo on mi je napisao da promenim nick i ja mu odgovarao preko admin chata da necu, zasto bih menjao, nisam znao sta je problem, ja sam tek posle shvatio da server nije srpski, video sam da koristite jekavicu a ne ekavicu.. Ja licno protiv razlika u veri i i govoru nemam nista, ako su se nasi preci klali neka su njihova je volja bila, niko ih nije terao,jednostavno su slusali budale ali aj sa tim nemam nista niti bilo koga mrzim, meni su svi ljudi isti, delim ih na dobre i lose a ne pravoslavce,katolike,muslimane, zutace, crnchuge,belce.. to kod mene veze nema, a kod nekih od vas ima pa vas molim da coveku skrenete paznju nista vise.. Hvala...
Na vrh Go down
Lekron

Lekron


Male
Broj komentara : 26
Age : 31
Lokacija : SArAJEVO
Posao : kARATE
Registration date : 2009-01-16

Nacionalizam na serveru?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nacionalizam na serveru?!   Nacionalizam na serveru?! EmptyWed Mar 04, 2009 3:58 pm

Cpncku (citat):
195.252.78.227 moj IP... Pazite momci, on nije igrao taj sell.. znaci igralo se 2na2 opustencija, mislim da je bio jos neki admin tamo ili mi se cinilo da je taj kuco na tsay ali ajde nema to veze nego je stvar u tome sto je sell usao na server i nije igrao nego bio u specu, i kad sam poginuo on mi je napisao da promenim nick i ja mu odgovarao preko admin chata da necu, zasto bih menjao, nisam znao sta je problem, ja sam tek posle shvatio da server nije srpski, video sam da koristite jekavicu a ne ekavicu.. Ja licno protiv razlika u veri i i govoru nemam nista, ako su se nasi preci klali neka su njihova je volja bila, niko ih nije terao,jednostavno su slusali budale ali aj sa tim nemam nista niti bilo koga mrzim, meni su svi ljudi isti, delim ih na dobre i lose a ne pravoslavce,katolike,muslimane, zutace, crnchuge,belce.. to kod mene veze nema, a kod nekih od vas ima pa vas molim da coveku skrenete paznju nista vise.. Hvala...
respect
Na vrh Go down
n0_f3aR
Admin
n0_f3aR


Male
Broj komentara : 104
Age : 43
Lokacija : Bosanska Krupa
Registration date : 2008-12-14

Nacionalizam na serveru?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nacionalizam na serveru?!   Nacionalizam na serveru?! EmptyThu Mar 05, 2009 12:24 pm

Cpncku (citat):
195.252.78.227 moj IP... Pazite momci, on nije igrao taj sell.. znaci igralo se 2na2 opustencija, mislim da je bio jos neki admin tamo ili mi se cinilo da je taj kuco na tsay ali ajde nema to veze nego je stvar u tome sto je sell usao na server i nije igrao nego bio u specu, i kad sam poginuo on mi je napisao da promenim nick i ja mu odgovarao preko admin chata da necu, zasto bih menjao, nisam znao sta je problem, ja sam tek posle shvatio da server nije srpski, video sam da koristite jekavicu a ne ekavicu.. Ja licno protiv razlika u veri i i govoru nemam nista, ako su se nasi preci klali neka su njihova je volja bila, niko ih nije terao,jednostavno su slusali budale ali aj sa tim nemam nista niti bilo koga mrzim, meni su svi ljudi isti, delim ih na dobre i lose a ne pravoslavce,katolike,muslimane, zutace, crnchuge,belce.. to kod mene veze nema, a kod nekih od vas ima pa vas molim da coveku skrenete paznju nista vise.. Hvala...

Buraz ti slobodno dolazi na server igraj , server je dignut za sve vjere i nacije nema srbin,hrvat,musliman,zidov itd. da nenabrajam svi smo mi od krvi i mesa , a ja cu licno da pregledam logove od admina taj dan da vidim u cemu je bio problem, samo sto necu na serveru da se psuje i neke glupe rijeci da se govore ....... GL & HF


VideoClub XxL Admin's team GL & HF
Na vrh Go down
HAMAS




Broj komentara : 19
Registration date : 2009-01-19

Nacionalizam na serveru?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nacionalizam na serveru?!   Nacionalizam na serveru?! EmptyFri Mar 06, 2009 5:52 am

Cpncku (citat):
195.252.78.227 moj IP... Pazite momci, on nije igrao taj sell.. znaci igralo se 2na2 opustencija, mislim da je bio jos neki admin tamo ili mi se cinilo da je taj kuco na tsay ali ajde nema to veze nego je stvar u tome sto je sell usao na server i nije igrao nego bio u specu, i kad sam poginuo on mi je napisao da promenim nick i ja mu odgovarao preko admin chata da necu, zasto bih menjao, nisam znao sta je problem, ja sam tek posle shvatio da server nije srpski, video sam da koristite jekavicu a ne ekavicu.. Ja licno protiv razlika u veri i i govoru nemam nista, ako su se nasi preci klali neka su njihova je volja bila, niko ih nije terao,jednostavno su slusali budale ali aj sa tim nemam nista niti bilo koga mrzim, meni su svi ljudi isti, delim ih na dobre i lose a ne pravoslavce,katolike,muslimane, zutace, crnchuge,belce.. to kod mene veze nema, a kod nekih od vas ima pa vas molim da coveku skrenete paznju nista vise.. Hvala...

dobar govor slazem se samo ti dodji da igramo malo awp india Smile
Na vrh Go down
aerox.mp3
Admin



Broj komentara : 26
Registration date : 2008-12-14

Nacionalizam na serveru?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nacionalizam na serveru?!   Nacionalizam na serveru?! EmptyTue Mar 10, 2009 10:27 am

Cpncku (citat):
U redu ovako stoje stvari, neki sell ili kako mu je vec nick, admin na serveru se pravio pametan oko 1:45am 4. marta i govorio mi je da promenim moj nick: Cpncku jer sam ja po tom ispao nacionalista... Ne znam po kom osnovu ali ajde.. poceo je da mi menja nick dok mi nije pukao 2ki.. Na kraju me je banovao na stalno jer covek ocigledno ima neki problem protiv srba i svega toga. Ja nemam pojma ni odakle je ovaj server, drugi il treci put sam bio na serveru i ovaj poceo da mi kenja tu nesto kao menja mi nick u: nacionalizam-off i tako neke nebuloze, valjda se pravi pametan i pokazuje da zna da menja nick drugim igracima.. znaci sto se mene tice na server vam necu ulaziti ako vam smeta da vas srbin pregazi u awp_indiji ili koje vec probleme imate ali bar smirite vase istripovane admine...

Hvala na razumevanju Cpncku (baby_vladan@hotmail.com)


Ajde buraz dodji da ja i ti odigram jednu awp-mapu pa da dokazemo ko je bolji Wink Twisted Evil Razz king
Na vrh Go down
Sponsored content





Nacionalizam na serveru?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nacionalizam na serveru?!   Nacionalizam na serveru?! Empty

Na vrh Go down
 
Nacionalizam na serveru?!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» NAJBOLJI IGrac NA XXL-serveru????????
» Sta radite ako ste banovani na XxL serveru !
» Admini na VideoClub XxL CS 1.6 Serveru .....
» Najbolji Admin na Serveru ?
» Novi KONKURS za admine na VideoClub XxL Serveru !!!!! GL & HF !!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Livescore :: Video Club XxL-
Idi na: